Помогите пожалуйста выполнить задания! 1. У парку росло 80 дерев. 1/4 від усіх дерев-каштани, а

1/2 - тополі. Скільки в парку росло каштанів і тополь разом? (решение по действиям). 2.Впиши пропущені числа. 1/4 від доби= ... год 1/6 від год=.... хв 1/10 від год=... хв 3.Розв'яжи задачі користуючись годинником. 1) Перерва почалася о 9 год 20 хв, а закінчилась о 9 год 40 хв. Скільки часу тривала перерва? 2)Урок триває 45 хв і закінчився о 12 год 20 хв. Коли почався урок? 4.У будинку 64 квартири. 1/4 від усіх квартир становлять трикімнатні, а решту-двокімнатні. Скільки двокімнатних квартир у будинку? 5.1/4 від числа 40= 1/7 від числа 63= 1/5 від числа 45= 1/10 від числа 100= 6.Найнижчу температуру на планеті -... було зафіксовано в Антарктиді на науково- дослідній станції "Схід". Обчисли вираз і дізнаєшся цю температуру. (24×5:6×9+420):10+28= 7.Накресли відрізок АВ, довжина якого становить 1/4 від довжини відрізка КМ.

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Надежда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.

1)80:4=20 - каштаны

2)80:2=40 - тополи

3)20+40=60 - всего

2.

1/4 від доби= 6 год  (24:4=6)

1/6 від год= 10 хв  (60:6=10)

1/10 від год= 6 хв (60:10=6)

3.

1) 9 г 40 хв - 9 г 20 хв = 20 хв

2) 12 г 20 хв - 45 хв = 11 г 35 хв

4.

1) 64:4 = 16 -   трикімнатні

2) 64 - 16 = 48 - двокімнатних квартир у будинку

5.

1/4 від числа 40=10   (40:4=10)

1/7 від числа 63= 9 (63:7=9)

1/5 від числа 45= 9 (45:5=9)

1/10 від числа 100= 10 (100:10=10)

6.

(24×5:6×9+420):10+28=88

24*5=120

120:6=20

20*9=180

180+420=600

600:10=60

60+28=88

7.

Измеряй отрезок КМ и раздели на 4,это и будет длина отрезка АВ