У будинку двокімнатні та трикімнатні квартири. Двокімнатних квартир 45, а трикімнатні становлять

4 9 усіх квартир. Скільки всього квартир у будинку?

Ответы на вопрос

Отвечает Байышов Шахрияр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Приймемо всі квартири за 1

1 - 4/9 = 5/9 частини  двокмнатні квартири і це складає 45

45 квартир - 5/9

х квартир    - 1

х = 45 : 5/9 = 45 * 9/5 = 45 : 5 * 9 = 81 квартира всього у будинку