1. ( 3 бали). Обчисліть : а) 1 - 4/17 б) 2 - 2/3 в) 10 - 2/15 г) 15/23 + 12/23 2. ( 3 бали). У

новому будинку 4/15 усіх квартир становлять двокімнатні квартири, 8/15 усіх квартир – однокімнатні, а решта – трикімнатні. Яку частину квартир у цьому будинку становлять трикімнатні квартири? 3. ( 3 бали). Виконайте дії а) 57/24 +75/24 б)126/7 -53/7 в)158/10 -99/10 +63/10 4.( 3 бали). Знайдіть усі натуральні значення х, при яких правильна нерівність: 54/6 < х/6 <65/6

Ответы на вопрос

Отвечает Долгова Мария.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1.

а) 1 - 4/17= 17/17 -14/17 = 3/17

б) 2 - 2/3 = 1 3/3 - 2/3 = 1 1/3

в) 10 - 2/15= 9 15/1'5 - 2/15= 9 13/15

г) 15/23 + 12/23 = 3/23

2.

4/15 + 8/15 = 12/15 - дво і однокімнатні разом ( усіх 15/15 )

15/15 - 12/15 = 3/15 = 1/5 - це трикімнатні

3.

а) 57/24 +75/24= 2 9/24 + 3 3/24= 5 12/24=5 1/2

б)126/7 -53/7=  18 - 7 4/7 = 17 7/7 - 7 4/7= 10 3/7

в)158/10 -99/10 +63/10 = 59/10 +63/10 = 122/10 = 12 2/10 = 12 1/5

4.

5  4/6 < х/6 <6  5/6 ,

34/6  ∠ х/6∠ 41/6

х = { 35; 36;37; 38; 39;40}

Отвечает Золотухина Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Задание 1-4 смотри на фото