СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛІВ Стороні трикутника АВС задані виразами: АВ =10х+2 ВС = 2х-1 СА =х+12 Знайди

сторони цього трикутника, якщо його периметр дорівнює 182 см

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Владимир.

Відповідь:

АВ = 132 см

ВС = 25 см

СА = 25 см.

Пояснення:

Для знаходження сторін трикутника, спершу знайдемо значення х. Маємо рівняння:П = АВ + ВС + САде П - периметр трикутника, а АВ, ВС і СА - вирази для сторін. Замінимо вирази:182 = (10x + 2) + (2x - 1) + (x + 12)Тепер розв'яжемо це рівняння для x:182 = 10x + 2 + 2x - 1 + x + 12Об'єднуємо подібні члени:182 = 13x + 13Віднімаємо 13 від обох боків рівняння:182 - 13 = 13x169 = 13xТепер розділимо обидва боки на 13, щоб знайти значення x:x = 169 / 13

x = 13Отже, x = 13.Тепер, коли ми знайшли значення x, можемо знайти сторони трикутника:АВ = 10x + 2 = 10 * 13 + 2 = 130 + 2 = 132 см

ВС = 2x - 1 = 2 * 13 - 1 = 26 - 1 = 25 см

СА = x + 12 = 13 + 12 = 25 смОтже, сторони трикутника АВС дорівнюють:

АВ = 132 см

ВС = 25 см

СА = 25 см.