.Знайдіть корені рівняння x2-6x+5=0 дам 30 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Митюхин Артём.

Ответ:

1;\ 5

Объяснение:

x^{2} - 6x + 5 =0\\\\ a=1 ,\ \ b=-6 ,\ \ c=5\\\\ D = b^2 - 4ac = ( - 6)^2 - 4\cdot1\cdot5 = 36 - 20 = 16\\\\\sqrt{D} =\sqrt{16} = 4\\\\ x_1=\frac{-b-\sqrt{D}}{2a}=\frac{6-4}{2\cdot1}=\frac{2 }{2 }=1\\\\ x_2=\frac{-b+\sqrt{D}}{2a}=\frac{6+4}{2\cdot1}=\frac{10}{2}=5

===============

x^2-6x+5=0\\\\x-5x-x+5=0\\\\x(x-5)-(x-5)=0\\\\(x-5)(x-1)=0\\\\x-5=0\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ x-1=0\\\\x=5\ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ x=1