108. Докажите неравенство а) (5-2√3)(6+5√3)>13


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Лера.

Ответ:

Давайте розглянемо нерівність:

(5 - 2√3)(6 + 5√3) > 13

Для спрощення можемо розглянути добуток (5 - 2√3) та (6 + 5√3) окремо:

(5 - 2√3)(6 + 5√3) = 30 + 25√3 - 12 = 18 + 25√3

Тепер ми маємо нашу нерівність:

18 + 25√3 > 13

Віднімаємо 13 від обох сторін:

18 + 25√3 - 13 > 0

5 + 25√3 > 0

Так як обидві сторони нерівності додатні (5 і 25√3 - додатні числа), то нерівність виконується.

Отже, ми довели, що (5 - 2√3)(6 + 5√3) > 13.

Объяснение:

Отвечает Дочкина Ева.

Объяснение:

(5-2√3)(6+5√3)>13

30+25√3-12√3-30>13

25√3-12√3>13

(25-12)√3>13

13√3>13 - верно