Розв'яжіть рівняння: (x + 5)(2x + 5) - (2x + 3)2 = 16.


Ответы на вопрос

Отвечает Погасий Артем.

Ответ:

Був радий допомогти !

Наперед дякую за ♛

Объяснение:

(x + 5)(2x + 5) - (2x + 3)2 = 16.

2х2+5х+10х+25-(4х+6)=16

2х2+15х+25-4х-6=16

2х2+11х+25-6-16=0

2х2+11х+3=0

D=b2-4ac=11в2-4*2*3=121-24=97

корінь з 97= корінь з 97

Відповідь: на фото.