Подайте тричлен с^2+8с+16. у вигляді квадрата двочлена​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь:

Пояснення:

    с²+ 8с + 16 = с² + 2 * с * 4 + 4² = ( с + 4 )² .

    Використано формулу   ( a + b )² = a² + 2ab + b² ( квадрат суми ) .