Який із дробів рівний 1 6/19 1/19 15/15 8/1


Ответы на вопрос

Отвечает Нарханов Диаз.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти, який із дробів рівний 1 6/19, спростимо вираз:

1 6/19 = 19/19 + 6/19 = (19 + 6) / 19 = 25/19

Отже, дріб 1 6/19 рівний 25/19.