-1/4 більше ніж -2 3/4?


Ответы на вопрос

Отвечает Чаленко Вика.

Ответ:

Для порівняння чисел, потрібно спростити обидва дроби та виконати порівняння:

-1/4 = -2/8 (спростимо дріб -1/4 до меншої дробу)

Тепер ми можемо порівняти два числа:

-2 3/4 = -2 - 3/4 = -8/4 - 3/4 = -11/4

Тепер ми маємо два числа: -2/8 і -11/4. Давайте порівняємо їх:

-2/8 < -11/4

Отже, -1/4 менше ніж -2 3/4.

Объяснение: