Срочно!! Обчисліть:√0,1*√1,6 пошагово умоляю​


Ответы на вопрос

Отвечает Казакевич Святослав.

Щоб обчислити √0,1 * √1,6, спочатку обчислимо кожен корінь окремо:

1. √0,1: Використовуючи калькулятор, отримуємо, що √0,1 приблизно дорівнює 0,316.

2. √1,6: Знову, за допомогою калькулятора, отримуємо, що √1,6 приблизно дорівнює 1,26.

Тепер, щоб обчислити √0,1 * √1,6, просто перемножимо ці два значення:

0,316 * 1,26 = 0,39816.

Отже, √0,1 * √1,6 дорівнює приблизно 0,39816.

Отвечает Сажин Антон.

Объяснение:

√0,1 • √1,6=√(0,1•1,6)=√0,16=0,4

можно и так:

√0,1•√1,6=√(0,1•1,6)=√0,16=

=√(4/25)=√4/√25=2/5=0,4