Спростіть вираз 6)(2a+3b)-4a(a-6b); 6) (3a-2b)(3a+2b)-(a+3b)². Розв'яжіть рівняння

(2х-1)(2x+1)=2(х-3)2 + x(2x-3). даю 80 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Броварник Бодя.

Ответ:

Для розв'язання рівняння спочатку розкриваємо дужки:

4x² - 1 = 8x² - 24x + 2x² - 3x

Складаємо подібні члени та переносимо все на одну сторону:

-6x² + 27x - 1 = 0

Застосовуємо формулу дискримінанту:

D = b² - 4ac = 27² - 4(-6)(-1) = 621

Знаходимо корені рівняння за формулою:

x₁,₂ = (-b ± √D) / 2a = (-27 ± √621) / (-12)

x₁ ≈ -0.072, x₂ ≈ 4.722

Объяснение:

Отвечает Логовеев Тимофей.

Объяснение:

(2а+3b)-4a(a-6b)=2a+3b-4a²+24ab

(3a-2b)(3a+2b)-(a+3b)²=

=(3a)²-(2b)²-(a²+6ab+9b²)=

=9a²-4b²-a²-6ab-9b²=8a²-6ab-13b²

(2x-1)(2x+1)=2(x-3)²+x(2x-3)

4x²-1=2(x²-6x+9)+2x²-3x

4x²-1=2x²-12x+18+2x²-3x

4x²-1=4x²-15x+18

-1= -15x+18

15x=18+1

15x=19

x=19/15=1 4/15