Знайдіть значення дробу m²-4mn +4n² ЯКЩО m = -20 n=-11.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чубиев Виталий.

Для знаходження значення виразу m² - 4mn + 4n², коли m = -20 і n = -11, підставимо ці значення:

m² - 4mn + 4n² = (-20)² - 4(-20)(-11) + 4(-11)²

Тепер обчислимо кожен член окремо:

(-20)² = 400

-4(-20)(-11) = 880

4(-11)² = 484

Тепер обчислимо суму цих членів:

400 - 880 + 484 = 4

Отже, значення виразу m² - 4mn + 4n², коли m = -20 і n = -11, дорівнює 4.