447. З дослідницької ділянки, площа якої 4 4/5 га, зібрали 300 ц пшениці. Скільки центнерів пшениці

в середньому зібрали з 1 га?

Ответы на вопрос

Отвечает Аубакирова Езира.

Відповідь: 62 1/2 ц.

Пояснення:

розв'язання завдання додаю


Отвечает Красный Даня.

Ответ:

62,5 га

Объяснение:

300 : 4 4/5 = 300 : 24/5 = 300 * 5/24 = 1500/24 = 62,5 или 62 1/2 (га) - в среднем собрали с 1 га