Турист проїхав на моторному човні проти течії річки 25 км,а повернувся назад на плоті. В човні

турист плив на 10 год менше ніжна плоті. Знайти швидкість течії, якщо швидкість човна у стоячій воді 12 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.
Х-скорость течения
25/х-25/(12-х)=10
300-25x-25x-120x+10x²=0
10x²-170x+300=0
x²-17x+30=0
x1+x2=17 U x1*x2=30
x=2-скорость течения
x=15-не удов усл