Дам 50 балов. Срочно!!!!!!! ❤️❤️❤️1. Турист плив 5 год на плоту за течією річки та 1,5 год на

моторному човні проти течії. Швидкість човна в стоячій водідорівнює 24 км/год. Знайдіть швидкість течії, якщо проти течіїтурист проплив на 23 км більше, ніж за течією.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Артем.

Ответ:

2 км/год

Объяснение:

Нехай швидкість течії річки х км/год (=швидкість плота за течією). Тоді швидкість човна проти течії річки 24-х км/год. За течією турист проплив х*5=5х км, проти течії (24-х)*1.5 км. За умовою задачі складаємо рівняння:

5x+23=1.5(24-x)    |*2

10x+46=3(24-x)

10x+46=72-3x

10x+3x=72-46

13x=26

x=26/13

x=2