1.розвязати рівняння 7x-3(x+2)=-10 2.ціну на підручник з математики спочатку піідвищили на 25%. а

потім знизили на 20%. коли підручник коштував дороще: до підвищення ціни чи після зниження? 3.деяке двоцифрове число зменшили на 7,потім одержаний результат зменшили в 10 разів і одержали число, яке на 34 менше початкового. яким було початкове число? відповідь обгрунтуйте. 4. в середині кута AOB, який дорівнює 120, проведені промені OC і OD так що кожен з них є бісектрисою якогось із кутів що утворилися при цьому. знайдіть величину кутаAOC. укажіть всі можливі варіанти. 5. у пустелі зустрілися два мандрівники . один із них мав наповнену водою дванадцятилітрову посудину, а інший мав дві порожні-восьмилітрову та пятилітрову. перший з мандрівників вирішив поділити вод порівну, але не знав як це зробити.як треба діяти мандрівникам, шоб налити шість літрів води в восьмилітрову посуду?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Саша.
1. 7x-3x-6=-10
7x-3x=-10+6
4x=-4
x=-1