Відомо, що х1 і х2 - корені рівняння х^2+6x-14=0. Знайдіть значення виразу 2x1+5x2-x1x2. Помогите с

решением, умоляю...

Ответы на вопрос

Отвечает Смагулов Медя.
X² +6x -14 =0 ;
x₁ = -3-√23 ;
x₂ =-3 +√23 .
2x₁ +5x₂-  x₁*x₂  =2( -3-√23) +5(-3 +√23) -(-14) = -7+3√23.
x₁ = -3+√23 ;
x₂ =-3 -√23 .
2x₁ +5x₂-  x₁*x₂  =2(-3 +√23) +5(-3-√23) -(-14)  = -7  - 3√23.

ответ :   -7 ± 3√23 .