Складіть зведене квадратне рівняння сума коренів якого дорівнює -10 ,а добуток -числу 8.


Ответы на вопрос

Отвечает Хлыстова Анастасия.
Х1+х2=-10    х1*х2=8    это т.Виета  и уравнение   х²+10х+8=0. если я правильно перевела задание.