При якому значенні функції у=2х+7 ,якщо значення аргументу дорівнює 16


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Сергей.
Решение
При якому значенні функції у=2х+7 ,якщо значення аргументу дорівнює 16
y = 2*16 + 7 = 32 + 7 = 39
при 
значенні функції у = 39 значення аргументу дорівнює 16