Розв'яжіть будь-ласка рівняння: 18x²-9x-5=0


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Даша.
D=81+4*18*5=441
x1,2=(9+-√441)/36=(9+-21)/36
x1=30/36 =5/6
x2=-12/36=-1/3