Знайдіть суму нескінченої геометричної прогоресії 9,3,1


Ответы на вопрос

Отвечает Галушка Никита.
B(1)=9
b(2)=3
b(3)=1
q=b2/b1=1/3
S=b1/1-q=9/1-1/3=9/2/3=9x3/2=13,5