Знайдіть знаменник геометричної прогресії, якщо b8=24/25 b9=3/5


Ответы на вопрос

Отвечает Бурдина Даша.
Знаменатель равен q=b9/b8=3/5:24/25=3*25/(5*24)=3*5/24=5/8.

Ответ: 5/8.