Знайдіть знаменник геометричної прогресії, якщо b5=-1/3, b8=72


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Руслан.

b1*q^4=-1/3

b1*q^7=72


b1*q^4*q^3=72


-1/3*q^3=72

q^3=-216

q=-6