У результаті реакції кальцію масою 2 грама з надлишком води виділився водень об'ємом ?


Ответы на вопрос

Отвечает Безкоровайна Улянка.
Ca + 2H2O = Ca(OH)2 + H2↑
n (H2O) = n (Ca) = m : M = 2 : 40 = 0,05 моль
V (H2) = n * Vm = 0,05 * 22,4 = 1,12 л