30б В арифметичній прогресії 9;x;y;z;13 … невідомі три члени. Знайдіть їх.


Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

х = 9+d

y = x+d = 9+2d

z = y+d = 9+3d

13 = z+d = 9+4d ---> d = 1

x = 10

y = 11

z = 12