Знайдіть ординату точки перетину графіка функції y= 18х^2+3x-2 з віссю ординат y


Ответы на вопрос

Отвечает Катарова Диана.

y=18x²+3x-2

x=0 (oc y)

y(0)=18.0²+3.0-2=18.0+0-2=-2

P/0,-2/

========

Otvet: -2

Отвечает Загинайлов Артем.

Гафiк перетина"э" вiсь ординат у точцi (0;y). Пiдставимо пiд х нуль, тодi y набува"э" значення у(0)=18*0^2+3*0-2=-2
Вiдповiдь: - 2.