Знайди точки перетину графіка функції з осями координат y=-13x -26Точка перетину з віссю абсцис (

; ).Точка перетину з віссю ординат ( ; )​

Ответы на вопрос

Отвечает Кафтанатина Екатерина.

y = - 13 - 26

с абсцисс:

y=0

-13x-26=0

-13x=26

x= -2

A(-2; 0)

с ординат:

x=0

-13*0-26 = -26

y= -26

B(0; -26)