(17,75*0.6+19.98:(-5.4)):0.1


Ответы на вопрос

Отвечает Акула Вася.

=(10,65-3,7)/0,1=6,95/0,1=69,5

ми спочатку робимо дії в душках множим, ділим потім додаєм все зробили і вийшло 6,95 в душках а далі ділимо на 0,1=69,5