При х=4 значення виразу 6х+7р/рх-6 дорівнює 19. При якому значенні х значення цього виразу дорівнює

11?

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнер Наталья.

\frac{6x+7p}{px-6}=19\\\\\frac{6*4+7p}{p*4-6}=19\\\\\frac{24+7p}{4p-6}=19\\\\24+7p=19(4p-6)\\\\24+7p=76p-114\\\\76p-7p=114+24\\\\69p=138\\\\p=2\\\\\frac{6x+7*2}{2x-6}=11\\\\\frac{6x+14}{2x-6}=11\\\\6x+14=11(2x-6)\\\\6x+14=22x-66\\\\22x-6x=66+14\\\\16x=80\\\\x=5