Знайдіть не виконуючи побудови точки перетину з лсями координат графіка функції f(x)=x*2+2x-3


Ответы на вопрос

Отвечает Арзамазов Максим.
На фото подробно расписано

Отвечает Ларина Анна.
Перетин із віссю Ох:
y=0
x^2+2x-3=0
X1=-3; X2=1 (За т. Вієта)
точки (-3;0);(1;0)
Перетин з віссю Оy:
X=0
y=0+0-3=-3
точка (0;-3)