Помогите решить алгебру. Розв'яжіть систему рівнянь : А) x²-y=6 x+y=6 B) y+4x=6 x²+3xy-y²=3,

Установіть кількість розв'язків системи графічним способом y=x²-3 x²+y²=1

Ответы на вопрос

Отвечает Цыбульская Аполлинария.

\left \{ {{x^{2}-y=6} \atop {x=6-y}} \right.\left \{ {{(6-y)^{2}-y =2} \atop {x=6-y}} \right.\left \{ {{36-y^{2}-y =6} \atop {x=6-y}} \right.=. Виносимо верхню частину перестановлюємо і прирівнюємо до нуля:-y^{2} -y+36-6=0. Далі виражаємо (y^{2}):y^{2} +y-36+6=0 далі y^{2} +y-30=0. потім за теоремою вієта маємо:y_{1} =-6\\y_{2}=5