ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО!!! Знайдіть площу прямокутника периметр якого дорівнює 28 см а довжина

діагоналі дорівнює 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Даниил.

Дано прямокутник АВСД, де АС - діагональ, АС=10 см.

Напівпериметр, тобто АВ+ВС=28:2=14 см.

Знайдемо АВ і ВС через теорему Піфагора з трикутника АВС

Нехай АВ=х см, тоді ВС=14-х см.

х²+(14-х)²=10²

х²+196-28х+х²-100=0

2х²-28х+96=0

х²-14х+48=0

х=8 і х=6.

АВ=8 см, ВС=6 см.

S=8*6=48 см²

Відповідь: 48 см²