Знайти суму сімнадцяти перших членів арифметичної прогресії якщо a17=84, d=6.5​


Ответы на вопрос

Отвечает Квашнина Ангелина.

a₁₇ = 84      d = 6,5

a₁₇ = a₁ + 16d

a₁ = a₁₇ - 16d = 84 - 16 * 6,5 = 84 - 104 = - 20

S_{17}=\frac{a_{1} +a_{17} }{2}*17=\frac{-20+84}{2}*17=32*17=544