Знайдіть суму b1 і знаменник q геометричної прогресії, якщо: b2*b6=4 b1*b4=32


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

b_n=b1\cdot q^{n-1}\\b_2\cdot b_6=4\\b_1\cdot q \cdot b_1 \cdot q^5=b_1^2\cdot q^6=4\\b_1\cdot b_4=32\\b_1\cdot b_1 \cdot q^3=b_1^2\cdot q^3=32\\q^6-q^3=-28\\q^I=q^3\Rightarrow q^I^2-q^I+28=0\\D=1-4\cdot28

Розв'язку немає.