ВСЁ РОСПИСАТЬ!!! ПОЖАЛУЙСТА!! СРОЧНО НУЖНО. СПАСИБО!! 2.Вкладник поклав до банку 2000 грн. За

перший рік йому був нарахований певний відсоток річних, а на наступний рік банківський відсоток збільшився на 4%. Під кінець другого року нарахунку було 2332 грн. Скільки відсотків річних було нараховано за перший рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Савелий.

На фото все написано сподіваюсь допоможе)


Отвечает Гришин Роман.

2332-100%

х-4%

х=4*2332/100=93,28

2332-93,28=2238,72

2238,72-2000=238,72 гривни