у двох ящиках було 12кг груш.у першому ящику було у 3 рази меньше груш,ніж в другому.Скільки

кілограмів груш було в кожному ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Рымаш Эдита.

У першому ящику х кг груш, а у другому 3х кг.

Складемо рівняння:

х+3х=12

4х=12

х=12:4

х=3 (кг) груш у першому ящику;

3*3=9 (кг) груш у другому ящику.

Відповідь: у першому ящику 3 кг груш, у другому - 9 кг.