У другому ящику у три рази більше яблук ніж у першому. Після того як з другого ящика переклали 8

яблук у перший, у першому стало у 2 рази менше, ніж у другому. Скільки яблук було у кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Русинова Александра.

х в першому, у в другому

у-8=2(х+8)

у=3х

3х-8=2х+16

х=24

у=72

Відповідь: 24 яблук; 72 яблук.

Если нужны объяснения по этой теме – обращайтесь❤️