Знайти значення похідної функції в точці х0 :f(x) =5x^2+x; x0=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Маша.

Дано: f(x) = 5*x² + x.   Xo = -1

f'(x) = 5*2*x + 1 = 10*x + 1

f'(Xo) = f'(-1) = -10+1 = - 9 - ответ