Укажіть значення функції у=-2x+3, якщо значення аргументу дорівнює —2. А) 1 Б) -3 В) 3 Г) 7​


Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Тамара.

Ответ: 7.

Объяснение:

Підставивши значення аргументу x = -2 в рівняння, знайдемо значення функції:

y = -2 * (-2) + 3 = 4 + 3 = 7