Розв'яжіть нерівність -2,5менше дорівнює 1 -3x/2 менше дорівнює 1,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Князь Влад.

\begin{matrix}-2,5\leq 1-\frac{3x}{2}\leq 1,5|-1;&-3,5\leq -\frac{3x}{2}\leq 0,5|*2\end{matrix}\\\begin{matrix}-7\leq -3x\leq 1|*(-1);&-1\leq 3x\leq 7|:3\end{matrix}\\-\frac{1}{3}\leq x\leq \frac{7}{3}\\\\Otvet:x\in \begin{bmatrix}-\frac{1}{3} ;2\frac{1}{3}\end{bmatrix}.