Найдите среднюю линию равно бокой трапеции если ее боковая сторона=6 см а перимитр =48 см


Ответы на вопрос

Отвечает Borisov Maks.

Ответ:18

Объяснение:

Так як периметр = 48

То 48=дві бокові лінії+дві основи так як бокова лінія =6 то звідси P=12+ a+b

48= 12 +a+b

36= a+b

Середня лінія трапеції = їхня сума /2

(A+B)/2

Звідси 36/2= 18

І прочитай теорію

Отвечает Колочев Кирилл.

18.

Пошаговое объяснение :

  1. 48:2=24.
  2. 24-6=18.

Ответ:18.