Подайте вираз у квадраті одночлена 25a2b4 Розв'яжіть рівняння (х3)2 – х ⋅ х2 = -1


Ответы на вопрос

Отвечает Огаркова Верочка.

1) 25a2b4 = 100a × 2b = 200ab

2) (x3)2 - x × x2 = - 1

(3x)2-2x^2 - 1 = 3x × 2 - 2x^2 - 1 = 6x - 2x^2 - 1 = -2x^2 + 6x -1