Срочно при якому значенні x вектори a (x; -2) і b (4; -8) колінеарні?


Ответы на вопрос

Отвечает Зуйкова Анастасия.

Ответ: 1

Объяснение:

Вектори колінеарні, якщо їх відповідні координати пропорційні

x/4 = (-2)/(-8)

x/4 = 1/4

x = 1