З пункту А в пункт В вийшов пішохід.Через 2 години назустріч йому з пункту В виїхав

велосипедист.Відстань між пунктами дорівнює 68 км.Відомо,що швидкість велосипедиста на 12 км/год більша за швидкість пішохода,якщо до зустрічі пішоход був у дорозі 5 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Алексей.

Объяснение:

v - скорость пешехода;

(v+12) - скорость велосипедиста.

Согласно условию составляем уравнение:

5v+(5-2)(v+12)=68

5v+3(v+12)=68

5v+3v+36=68

8v=68-36

v=32/8=4км/ч - скорость пешехода;

4+12=16км/ч - скорость велосипедиста.