Розв‘яжіть систему рівнянь { x + y = 11 x - y = -7 У відповіді запишіть значення змінних x та y

через кому без пробілів. Спочатку змінну c потім y. НАПРИКЛАД 7,12

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.

Ответ:

х-у=-7 х+у=11

х=у-7 у-7+у=11

у=9

х+9=11

х=2