Перевірити, чи є коренями рівняння х2-10х+9=0 1 і 9


Ответы на вопрос

Отвечает Кулеев Роман.

Відповідь: 1 і 9 є коренями даного рівняння

Можна перевірити це, підставивши ці значення у рівняння, а можна вирішити за допомогою дикримінінта.

D=100-4*9=64

х1=(10-8):2=1

х2=(10+8):2=9