Знайдіть корінь рівняння(2x - 3)² = 0.


Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Кирилл.

Ответ:

 \sqrt{(2x - 3 {)}^{2} } = 0 \\  {(2x - 3)}^{2}  = 0 \\ 2x - 3 = 0 \\ 2x = 3 \\ x =  \frac{3}{2}  \\ x = 1.5