Коробку із кришкою, що має форму прямокутного паралелепіпеда, довжи- на якого 8 см, ширина — 5

см, а висота — 4,5 см, обшивають матерією. Зна-йдіть площу матерії, якщо на шви йде 10 % від площі всієї тканини. помогите пожалуйста это очень важно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Редько Ваня.

Знайдемо площу поверхні паралелепіпеда:

(8*5 + 5*4,5 + 8*4,5)*2 = 197 (см²)

Додамо 10% на шви

197 * 10 : 100 = 19,7 (см²)

Площа матерії

197 + 19,7 =216,7 (см²)

Відповідь: 216,7 см²