Значення лінійної функціїЯкщо s(z)=z/5+5,1, тоді s(-5)=


Ответы на вопрос

Отвечает Ломов Валера.

s(z) = z/5 + 5.1

s(-5) = -5/5 + 5.1 = -1 + 5.1 = 4.1

Відповідь: в точці z = -5 функція s(z) приймає значення 4.1